Suurt hooldus- ja remondiprojekti tuleb hoolsalt planeerida Trumpautoga

Trumpauto targa töökoja tarkvara on lahendus sõidukite hoolduse ja remondiga tegelevatele ettevõtetele. Meie klientide hulgas on ligi 2/3 ettevõtteid, kes tegelevad sõiduautodega aga ligi 1/3 neid, kes tegelevad teiste sõidukitega – raskeveokitega, metsa- või põllutehnikaga, autospordi masinatega või väikelaevadega.

Töökojad, kelle juurest käivad läbi tõsisemad ja kallimad tööd teavad, et mida suuremad on projektid, seda paremini on vaja planeerida nii enda ressursse kui ka kogu töövoogu.

Miks see on nii oluline?

Erinevalt isiklikuks otstarbeks kasutatavatest või hobisõidukitest on tarbemasinatel reeglina üks ühine tegur – iga tund, mis nad ei tööta ja seisavad hooldust oodates on kaotatud raha. Kui üks metsaveoauto või põllutraktor tööd ei tee, siis liising jookseb ikka ja tihti ka operaatori palk.

Trumpauto on loonud tarkvaralahenduse, millega saab:

  • Planeerida ette hoolduseid ja remonte selleks sobivale ajale
  • Planeerida ja broneerida õiged ressursid selleks ajaks
  • Luua töölehti algavaks projektiks koos varuosade ja tööde nimistuga
  • Hallata laos vajalikke osasid ja vajadusel nende tellimusi
  • Võimaldada sõidukite operaatoritel ise broneerida kiireid hoolduseid otse Trumpauto tarkvarasse

Olenevalt töökoja tüübist on neid võimalusi veel palju erinevaid aga tähtis on üks – õigesti seadistatud tarkvara aitab planeerida täpselt ja põhjalikult ja tekitada ka tööde ajaloo juba tehtust.

Selleks, et Sinu rasketehnika, põllutöömasina või väikelaeva hoolduse ja remondiga tegeleva töökoja elu lihtsamaks teha pakume teile käesolevaga lisaks tavapärasele 2-nädalasele prooviperioodile ka 50% soodustust ettevõtte vajaduste kaardistamise, tarkvara seadistamise ja esmakoolituse teenuse pealt.

Tee päring https://www.trumpauto.eu/teenindusele/proovi-tasuta/ ja alustame koos!

Trumpauto klientide hulka kuuluvad mitmed esinduslikud isikud ja ettevõtted – Meelis Lippe –  Karo Trans, Via Express, JMK Marine ja Iriscorp Transport.

Registreeri LIVE DEMOle