Miks Trumpauto?

Trumpauto on loodud selleks, et töökoja juhi, omaniku ja mehaaniku aega kokku hoida ning selleks, et kliendi ja töökoja suhtlus oleks positiivne kogemus, mitte stressiallikas. Trumpauto kasutamiseks ei ole vaja eraldi serverit, mis on märkimisväärne kokkuhoid!

Loe edasi…

KÕIK ÜHES KOHAS

Trumpauto tarkvara teeb töökoja opereerimise lihtsamaks ja hoiab kokku mehaanikute, järelteeninduse, müügiosakonna ning juhtkonna aega.

TÄIELIK AJALUGU

Säilita ajalugu turvaliselt kogu töökoja tööst, kliendile tehtud töödest, müügiarvetest, ostuarvetest, laost jms.

ONLINE BRONEERIMINE

Teie klient saab kas Teie töökoja veebilehelt või Trumpauto portaalis broneerida Teie poolt ette antud ajavahemikus, pesula või rehvivahetuse või mõne teise teenuse aja.

TÖÖAJAARVESTUS

Kas Teie näete oma töökojas, mis kell töötajad tööle tulid? Kui effektiivsed olid eelmine kuu kõik lukksepad? Või kui tootlik oli meister?

PAKKUMISED

Koosta pakkumisi, loo pakkumiste põhjad, kopeeri, saada klientidele nõustumiseks. Konverteeri kliendi poolt aksepteeritud pakkumised otse tööks ja arveks.

MERIT AKTIVA

Oleme tihedalt liidestatud Merit Aktiva raamatupidamisprogrammiga. Saada Trumpautos koostatud arved automaatselt Merit Aktivasse. Unustame selle käsitöö ära.

PILVES

See tähendab, et Trumpauto toimib igas arvutis, telefonis ja tahvlis üle interneti ja ei vaja installeerimist.

ANDMETE ÜLETOOMINE

Aitame luua Teie töökojale Trumpauto konto, seadistada ning soovi korral importida Teie vanast programmis andmed.

UUENDUSED

See tähendab, et süsteemi uuendame meie ja Teie midagi tegema ei pea – nagu Facebook, mõnikord tuleb uus nägu või lisa juurde ja selle eest Teilt lisatasu ei küsita.

Kalkuleeri endale sobiv pakett