Pildid, videod, andmed – Trumpauto infopank

Tänapäeval on piltide ja videote kõiksugustesse internetiavarustesse üles laadimine tehtud imelihtsaks, kuid ometigi ei olnud see siiani võimalik autoremondi kontekstis, kus visuaalsest näitest töö iseloomu ning masina olukorra kohta võiks olla palju kasu. Trumpauto süsteemis on aga just see võimalus nüüd olemas – laadida üles pilte, mis tööde käigus tehakse ning arhiveerida neid tuleviku tarbeks. Nii on oluliselt lihtsam omada terviklikku ülevaadet igast sõidukist ning ka kliendile oluline teave arusaadavamaks muuta.

Fotomaterjali omamine on töökojale kasulik nii siseasjade ajamiseks kui ka klientidega suheldes. Esiteks võimaldavad jäädvustused paremini meeskonnal mõista, milliseid töid sõiduk vajab, eriti näiteks olukorras, kus konkreetse autoga tegelev mehaanik vahetub või on vaja teada, milliseid töid masinale varem tehtud on. Teiseks on pilt hea sild mehaaniku ning kliendi vahel, kes ei pruugi keerulisi tehnilisi seletusi oma auto siseelu kohta mõista. Foto abil on kiiresti ning lihtsasti võimalik selgeks teha, mida on vaja teha ning miks seda vaja on.

Näiteks Ameerika Ühendriikides on fotode ja videote kasutamine töökodade kliendisuhtluses juba väga tavaline asi, tänu millele sellist lahendust kasutavad ettevõtted on võitnud aina enamate klientide usalduse ning kasvatanud hüppeliselt müügitulu, lihtsalt, sest informatsioon on igale osapoolele kergemini kättesaadav ning tähendusrikkam. Auto ajaloo andmebaasiga on võimalik tulevikus tekkida võivate probleemide puhul pöörduda infopanga poole ning viidata otseselt varasemasele. Näiteks saab kontrollida kliendi väidet, et auto on töökojas kahjustada saanud või pole tema arvates probleemi üldse lahendatud. Tihti juhtub, et tööde käigus ilmneb, et probleemiks on kliendi arvatust midagi sootuks muud ning just foto- ja videomaterjali abiga on kõige lihtsam seletada kõikvõimalikke nüansse neile, kes pole automehanika professionaalid. Nii saab töökoda kõige hõlpsamalt oma töid teostada ning klient ei pea muretsema sellepärast, et ega temalt millegi üleliigse eest raha nõuta.

Oleme uhked, et meie tarkvara on esimene autoremondi töökodadele keskendunud süsteem Eestis, kuhu on integreeritud võimalus laadida üles ning hoiustada pilte, videoid ning ka teisi faile (nt .pdf või .doc faile). Loodame sellega parandada oma klientide ning seeläbi nende klientide kogemust ning luua ühtsem süsteem, kus on iga sõidumasina info ühes kohas koos. Kui ka teie töökoda võiks sellisest süsteemist kasu lõigata, pange end kirja tasuta prooviperioodiks juba täna!

Registreeri LIVE DEMOle