Autoremonditööstus minevikust tulevikku

Sõiduvahendite hooldustööstus vajab innovatsiooni ja vajab seda kohe. Nii tootmise, müügi kui ka remondi tasandil on autotööstusel vaja asutda 21. sajandisse, et hoida klientide ja ka investorite huvi kõrgel. Enam kui kunagi varem mängivad tehnoloogiaettevõtted rolli selle muutuse loomisel ning sektori jätkusuutlikkuse ja kaasajastamise kindlustamisel. Trumpautos on just see muutus meie mission, mis tõttu täna tahamegi rääkida pilve-põhise tarkvara olulisusest autode tootmis- ja hooldustööstuses ning muuseas avalikustada põnevad rahastusuudised nii meilt kui mujalt.

Trumpauto tarkvara on loodud vastama autode paranduse ja hooldusega tegelevate ettevõtete vajadustele. Meie tarkvara toob kõik töökoja operatiivsed, logistilised ja kommunikatsiooniga seonduvad osad kokku ühtsesse süsteemi, mis lihtsustab märgatavalt igapäevast tööd ning annab ettevõttele võimaluse keskenduda parima teenuse pakkumisele. Lisaks võimaldab meie pilve-põhisus pääseda sellele võrgustikule ligi ükskõik kust maailmas vaid mõne nupuvajutusega, kindlustamaks nii rahvusvahelisele ketile kui ka väikseimale kohalikule remonditöökojale kontrolli töö üle, mugava suhtluse klientidega ja alatise ajaga kaasas käimise.

Sellise programmi väärtus ei ole ilmselge mitte ainult selle igapäevastele kasutajatele, vaid on kõrgelt hinnatud ka rahvusvaheliste investorite poolt, kes mõistavad, kui oluline on meie traditsiooniliselt konservatiivsesse tööstusesse innovatsiooni tuua. Tõestuseks investorite huvile on USA tehnohiiglane Tekion, endise Tesla operatsioonijuhi pilve-põhine automüügi platvorm, mille väärtus on pärast vastkindlustatud investeerimisvooru tõusnud 3.5 miljardi dollarini. Oleme Tekionist ka varem kirjutanud, sest nende edu näitab selgelt, kui olulised on muutused autotööstusele praegu. Kuigi Tekion keskendub autode müügiga seonduvale, ei ole nende põhiidee Trumpauto omast liiga erinev – innovatiivne online süsteem ettevõtetele, mis töötavad autodega.

Käesolevaga on meil suur heameel teatada, et ka Trumpauto on oktoobris alustamas uut rahastusvooru, mis võimaldab meil pakkuda senisest veel paremat teenust oma klientidele nii Eestis kui Baltikumis, et tuua autoremondi- ja hooldustööstus välja ajast ja arust harjumustest.

Meie kliendid, nende seas ka Bosch Car Services ja Shell-brändi töökojad, võivad oodata veelgi mugavamalt integreeritud süsteemi kõigi oma operatiivsete osade ning igapäevaste toimingute vahel Trumpauto süsteemis.
Kui teile tundub, et ka teie töökoda võiks lõigata kasu lihtsatest, paberivabadest toimingutest, arvepidamisest ja kliendisuhtlusest, siis proovige meie tasuta live demo juba täna ja liituge kliendibaasiga, mida tunnustavad nii rahvusvahelised autotööstuse hiiglased kui ka investorid!

Registreeri LIVE DEMOle