Kuidas liituda Trumpautoga

  1. Vajuta lehe ülaosas nupule “Proovi tasuta"
  2. Täida ettevõtte ja enda andmed ning vajuta “Proovi tasuta"
  3. Võtame teiega ühendust ning avame teile prooviperioodiks konto
  4. Kui teile teenus sobib ning soovite hakata tasuliseks kasutajaks, saadame teile 7 päeva jooksul enne tasuta prooviperioodi lõppemist ettemaksuarve
  5. Arve tasumisel tähtajaks pikeneb teie ligipääs Trumpauto paketile vastavalt teie poolt valitud makseperioodile ning tasutud arvele
  6. 2 nädalat enne tasutud perioodi lõppemist saadame teile ettemaksuarve, mille tasumisel ligipääs teenusele pikeneb

Milleks kasutada broneerimissüsteemi, kui saab märkmiku ja telefoniga?

Võiks küsida ka - aga milleks minna otse, kui saab ringiga?

Trumpauto müügimeeskond on oma praktikas kokku puutunud oluliselt rohkem, kui ühe rehvivahetuse, pesula ja töökojaga, kes on eelistanud vana head telefoni ja märkmikuga broneerimist. Aga milleks meile midagi uut, küsivad nad?

Me nüüd vastame teile:

Sellepärast, et teie kliendid ei ole üldse mitte huvitatud teile helistamisest! Nad ei taha oodata toru otsas, kui teie teist kõnet peate. Nad ei taha helistada järgmisele ja järgmisele ja järgmisele teenusepakkujale, kui teie olete neile telefonis teatanud, et vabu aegu ei ole. Nad ei taha koosolekuruumist välja minna, et töö ajal teiega suhelda. Üldse ei taha rääkida. No ei taha, noh!

Sellepärast, et iga meistri, töökoja juhi ja omaniku huvi peaks olema raha teenimine nende põhitegevusest. Aga mida selle asemel tehakse 35 telefonikõnet päevas, mis igaüks on 5 minutit see on 70 minutit. See on rohkem, kui üks tund. See on ju raha!

Sellepärast, et dinosauruste ajastu on läbi!

Vaadake siit videost, kuidas Trumpauto broneerimise süsteem toimib ja siit, kuida seda seadistatakse, kui olete juba klient!

Jõudu tööle!

Trumpauto üldine tutuvust ja kasutusjuhend

Kuidas lülitada sisse “Broneerimine” teenus Trumpauto keskkonnas ning kuidas seadistada pakutavaid teenuseid ja ressursse klientidele broneerimiseks?

Kuidas läbi Trumpauto rehvivahetuse või remondi aega broneerida

Trumpauto tööde register