Kuidas liituda Trumpautoga

  1. Vajuta lehe ülaosas nupule “Proovi tasuta"
  2. Täida ettevõtte ja enda andmed ning vajuta “Proovi tasuta"
  3. Võtame teiega ühendust ning avame teile prooviperioodiks konto
  4. Kui teile teenus sobib ning soovite hakata tasuliseks kasutajaks, saadame teile 7 päeva jooksul enne tasuta prooviperioodi lõppemist ettemaksuarve
  5. Arve tasumisel tähtajaks pikeneb teie ligipääs Trumpauto paketile vastavalt teie poolt valitud makseperioodile ning tasutud arvele
  6. 2 nädalat enne tasutud perioodi lõppemist saadame teile ettemaksuarve, mille tasumisel ligipääs teenusele pikeneb

Milleks kasutada broneerimissüsteemi, kui saab märkmiku ja telefoniga?

Võiks küsida ka - aga milleks minna otse, kui saab ringiga?

Trumpauto müügimeeskond on oma praktikas kokku puutunud oluliselt rohkem, kui ühe rehvivahetuse, pesula ja töökojaga, kes on eelistanud vana head telefoni ja märkmikuga broneerimist. Aga milleks meile midagi uut, küsivad nad?

Me nüüd vastame teile:

Sellepärast, et teie kliendid ei ole üldse mitte huvitatud teile helistamisest! Nad ei taha oodata toru otsas, kui teie teist kõnet peate. Nad ei taha helistada järgmisele ja järgmisele ja järgmisele teenusepakkujale, kui teie olete neile telefonis teatanud, et vabu aegu ei ole. Nad ei taha koosolekuruumist välja minna, et töö ajal teiega suhelda. Üldse ei taha rääkida. No ei taha, noh!

Sellepärast, et iga meistri, töökoja juhi ja omaniku huvi peaks olema raha teenimine nende põhitegevusest. Aga mida selle asemel tehakse 35 telefonikõnet päevas, mis igaüks on 5 minutit see on 175 minutit. See on rohkem, kui kolm tundi. See on ju raha!

Sellepärast, et dinosauruste ajastu on läbi!

Vaadake siit videost, kuidas Trumpauto broneerimise süsteem toimib ja siit, kuida seda seadistatakse, kui olete juba klient!

Jõudu tööle!

Trumpauto üldine tutuvust ja kasutusjuhend

Kuidas lülitada sisse “Broneerimine” teenus Trumpauto keskkonnas ning kuidas seadistada pakutavaid teenuseid ja ressursse klientidele broneerimiseks?

Kuidas läbi Trumpauto rehvivahetuse või remondi aega broneerida

Trumpauto tööde register

Ostuarve eksport

Ekspordi ostuarved e-arve kujul.

1. Ostuarvete lehel vajuta ekspordi.

2. Vali periood ning vajadusel filtrid ning ekspordi.

Kui mõni rida on punane, siis proovi parandada vead. Kui neid ei paranda, siis neid arveid ekspordifaili ei lisata. Tingimused mis peavad ekpordi jaoks olema täidetud on kirjeldatud ostuarvete ekspordi lehe ülaosas.

Kui eksport õnnestub, laetakse alla «Arved.xml»

Eksporditud arvete import Merit Aktivasse

  • Merit Aktivas vali menüüst "Ost" alammenüü "Kinnitamata ostuarved"
  • Vajuta "Ava fail" ning otsi kettalt üles "Arved.xml" mis just alla laeti
  • Õnnestumise korral öeldakse nt: "Imporditi 23 arve(t), importimata jäi 0 arvet. Importimata jäetakse need arved, mis on juba varem imporditud." ning kuvatakse järgnev vaade:

Edasi tuleb kõigil arvetel olevad artiklid viia vastavusse Meriti süsteemiga. Valides rea kõige vasemal olevast kastist sobiv artikkel või lisades uue. Võib olla üldistatult: «kaup», «teenus» või mis iganes Merit ise pakub (peaasi et saaks eristatud kaup ja teenus).
Kui vajutada «Koonda read» ja valida «käibemaksude lõikes», siis saab ühese maksumääraga read kokku liita üheks reaks ning siis tuleks artikkel valida ühe korra.
Samamoodi tuleb lisada ka makseinfo, kuna seda XML kaudu importida ei saa.

Kui kõik vajalikud valikud on tehtud, siis tuleb vajutada «Salvesta ostuarvena» ning käesolev ostuarve kinnitatakse ning salvestatakse.