Viss vienā vietā

Trumpauto programma ļauj viegli pārvaldīt autoservisa procesus, ietaupot mehāniķu, pieņēmēju un vadības personāla laiku.
Liela daļa autoservisu joprojām izmanto daudz un dažādus veidus kā pārvaldīt savu darbu. Klienti un automašīnas tiek reģistrēti Excel, Google Drive vai arī uz papīra. Laiks tiek plānots galda kalendāros, vai viedierīcēs, vai arī netiek plānots vispār.
Praksē tas nozīmē, ka informācija nav pieejama vienuviet un, lai to apkopotu un pārvaldītu ir nepieciešams papildus laiks, tādējādi pieaug arī iespējamība, ka daļa no informācijas var pazust.

Trumpauto risinājums

Trumpauto ir pilnvērtīgs risinājums autoservisiem un pakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošina visas sekojošās funkcijas:

Klientu reģistrs & vēsture
Automašīnu reģistrs & vēsture
Darbu reģistrs & vēsture
Pieraksta kalendārs
Rezervācija (klients pats var veikt rezervāciju tiešsaistē tam norādītājos laikos un resursos)
Rēķini
Noliktavas modulis (ar produktu grupām)
Piedāvājumu modulis
Statistika & grāmatvedība

Pakotnes ar paplašinātām iespējām nodrošina arī šādus pakalpojumus un integrācijas:

Integrācija ar rezerves daļu izplatītājiem
Integrācija ar grāmatvedības programmatūru
Mārketinga pakotne - Trumpauto mārketinga eksperti piedāvā iespējas palielināt Jūsu uzņēmuma atpazīstamību

Pilna vēsture

Klientu reģistrs, automašīnu reģistrs un darbu reģistrs - šie ir trīs pīlāri, lai nodrošinātu pilnu servisa vēstures pārskatu. Īpašnieki maina automašīnas, to reģistrācijas numurus un dažkārt pat savu vārdu. Trumpauto trīs pīlāru servisa vēsture ļaus Jūsu klientiem būt pārliecinātiem, ka visa automašīnas remonta vēsture tiek pilnvērtīgi saglabāta un ir izsekojama.

Tiešsaistes rezervācija

Rezervēšana ir serviss, kuru nodrošina Trumpauto risinājums un tas palīdz uzlabot komunikāciju starp klientu un autoservisu. Automašīnas īpašnieks var veikt laika rezervēšanu autoservisa mājas lapā vai Trumpauto platformā laika intervālos, kurus ir norādījis autoserviss, izvēloties sev vēlamos pakalpojumus.

Uzstādīšana un uzturēšana

Uzturēšana

Trumpauto ir uzņēmumu māķoņprogramma - tas nozīmē, ka šai sistēmai var piekļūt no jebkura datora, telefona vai planšetes, kas ir pieslēgti internetam. Visa informācija tiek glabāta augstas drošības datu centros un tā tiek arī dublēta - Trumpauto garantē, ka informācija un dati neparādās un nepazūd nepamatoti.

Uzstādīšana

Katram pieņēmējam ir savas stiprās puses un ir ļoti izdevīgi tās izmantot uzņēmuma labā. Ne visi autoremonta speciālisti labi izprot IT risinājumus. Tāpēc mēs uzsākot sadarbību esam gatavi cieši sadarboties, lai izveidotu visu nepieciešamo programmas struktūru un pārnestu datus uz jauno platformu.

Trumpauto pakotnes

Trumpauto SaaS (Software-as-a-Service) paklpojums ir sadalīts trīs dažādās pakotnēs

Trumpauto BASIC ir vadības programma paredzēta līdz 5 lietotājiem ar iespēju izmantot klientu, automašīnu un Darba reģistrus, ka arī kalendāru un iespēju nosūtīt rēķinus. Papildus autoservisa klientiem tiek nodrošināta tiešsaistes rezervācijas iespēja.

Trumpauto PRO pakotne ir paredzēta lielākiem par vidējo autoservisiem - papildus visām Basic funkcijām šeit ir iekļauts arī noliktavas modulis un piedāvājumi, statistika un grāmatvedība.

Trumpauto Pro+ pakotne ir lieliem servisiem un klientiem ar augstākām sava uzņēmuma pārvaldības prsībām. Papildus visām iepriekš minētajām funkcijām šo pakotni ir iespējams individuāli pielāgot un attīstīt atbilstoši konkrētā servisa vajadzībām.

Atjauninājumi

Trumpauto komanda seko līdzi tendencēm, kas notiek autoremonta nozarē un papildina platformu ar jaunām funkcijām un integrācijām.
Tā kā Trumpauto ir SaaS sistēma visi atjauninājumi Jums ir pieejami uzreiz. Jūs vienmēr strādāsiet ar ātrāko un ērtāko programmas versiju.
Trumpauto netikai atjauno programmu, bet pilnveido visu autoremonta un apkopes pakalpojumu jomu.