Kõik ühes kohas

Trumpauto tarkvara teeb töökoja opereerimise lihtsamaks ja hoiab kokku mehaanikute, järelteeninduse, müügiosakonna ning juhtkonna aega.

Enamikus autoremondi töökodades ja teenindustes kasutatakse tänaseni suurt hulka erinevaid tööriistu, et oma tööd planeerida ja hallata. Näiteks kasutatakse klientide ning sõidukite registrina Excelit, Google Drive’i või koguni märkmikut. Aegade planeermiseks eraldi kalendreid arvutis, nutiseadmes ning paberil.

Sisuliselt tähendab see, et töökoja juht, järelteeninduse personal, mehaanikud ning teised asjaosalised peavad žongleerima erinevate programmide vahel ning omavahel info jagamine on aeglane protsess, mille käigus on ka suur tõenäosus, et osa infot läheb “tõlkes kaduma.”

Trumpauto lahendus

Trumpauto on täielik remonditöökoja ning teeninduse haldamise platvorm, kus on kokku toodud kõik järgmised funktsionaalsused:

Kliendiregister & ajalugu
Sõidukite register & ajalugu
Tööde register & ajalugu
Tööde kalender
Broneerimine (kliendi võimalus broneerida aeg teie kalendris teie määratud ajavahemikus)
Arved
Laomoodul (toodete kategooriatega)
Pakkumiste moodul
Statistika & aruandlus

Suuremate võimalustega pakettide puhul lisaks järgmiseid teenuseid ja liideseid:

Liidesed varuosamüüjatega
Liidesed raamatupidamistarkvaraga (Merit)
Turunduspakett - Trumpauto turundusekspertide abil võimalus suurendada oma ettevõtte nähtavust klientide hulgas

Täielik ajalugu

Kliendiregister, sõidukite register ning tööde register - need on täieliku ajaloo kolm alustala.

Omanikud vahetavad autosid, registreerimisnumbreid ja teinekord isegi oma nime. Selleks, et Trumpauto kliendil ei oleks segadust, milliseid töid kunagi on sõidukitele teostatud ja kes on nende kontaktisikuteks olnud, on Trumpauto täielik ajalugu kolmesambaline.

Online broneerimine

Broneerimine on see teenus, mille Trumpauto on teinud töökoja ja tema kliendi suhtluse parandamiseks - see tähendab, et auto omanik saab kas töökoja veebilehelt või Trumpauto portaalis broneerida töökojas meistri poolt ette antud ajavahemikus omale lihtsa töö või diagnostika aja.

Teame hästi, et ei klient ega isegi meister ei oska enamasti suuremate tööde ajakulu liiga täpselt ennustada ning seetõttu soovitamegi broneerimise teenuste nimekirjas pakkuda lihtsamaid asju - rehvivahetus, pesu, baashooldus, diagnostika.

Broneerimise juures on suur roll “ressursil” - iga meister määrab ise ära, millist ressurssi ta broneerimiseks üldse välja lubab. Mõne väärtusliku lukksepa nime ei panda kunagi pakkumisse ning samas järelteeninduse juht peaks alati kliendi jaoks saadaval olema.

Töökoda ise valib, mida broneerida saab!

Paigaldus ja majutus

Majutus

Trumpauto on ‘pilvetarkvara’ - see tähendab, et teenus toimib igas arvutis, telefonis ja tahvlis üle interneti. Andmeid hoitakse kõrgelt turvatud spetsiaalsetes serverikeskustes ning andmed on dubleeritud - Trumpauto garanteerib, et andmed ei teki ega kao iseenesest.

Paigaldus

Igal meistril on oma tugevad küljed ning ütlemata kasumlik on see, kui ta oma tööajal neid oskuseid rakendab selleks, et tööd teha ja raha teenida. Meie anname endale aru, et autoremondi meister ei pea olema IT-mees. Selleks aitame kliendil alati luua omale Trumpautos konto, seadistada vajalikud teenused ning kliendi soovi korral importida ka vanad andmed uude keskkonda.

Trumpauto Paketid

<b>Trumpauto</b> SaaS (Software-as-a-Service) teenus jaguneb kliendi jaoks kolme paketi vahel.

Trumpauto BASIC on kuni 5 kasutajaga töökojale mõeldud haldustarkvara, kus on klientide, sõidukite ja tööde register ning kalender ja arvete esitamise võimalus. Lisaks aja broneerimine kliendi poolt.

Trumpauto PRO pakett on mõeldud keskmisest suuremale remonditöökojale - lisaks kliendi-, tööde- ja sõidukite regsitritele ning arvetele on selles paketis ka laomoodul ning pakkumised, statistika ja aruandlus.

Trumpauto Pro+ on suuremale ja nõudlikule kliendile suunatud tarkvarapakett, milles lisaks tavapärastele isikute, tööde, sõidukite regsitritele ning ajaloole ja muudele moodulitele, mida Trumpauto pakub luuakse võimalus eriotstarbelisteks liidestusteks teiste tarkvaradega. Samuti on Pro+ paketi juures personaalne lähenemine töökoja efektiivsuse analüüsimisel ja müüginumbrite suurendamisel.

Uuendused

Trumpauto meeskond hoiab autoremondi- ja hoolduse maailmas pidevalt uutel trendidel silma peal. Ehitame liidestusi teiste infosüsteemidega, et meistri ja töökoja elu lihtsamaks teha.

Kuna Trumpauto puhul on tegemist SaaS süsteemiga, siis klientidele tähendab see, et süsteem uueneb ise ja teie selle uuendamiseks midagi tegema ei pea - nagu Facebook, mõnikord tuleb uus nägu.

Uuendusi ei tee Trumpauto aga mitte ainult tarkvara sees vaid innovatsiooni toome tervesse autoremondi- ja hoolduse maailma.